× Anasayfa Tatil Planlayıcı Balon Turu Havaalanı Transferi Jeep Safari

Kapadokya Jeep Safari Turu

Jeep Safari

Kapadokya'nın en gizli köşelerini 4x4 jeeplerle çıkacağınız muhteşem turla keşfedebilirsiniz. 2.5 saatlik tur içinde şöför, yakıt ve tur sonunda alkolsüz şampanya partisi dahildir. Bölgeyi iyi bilen rehber şöförler eşliğinde yapacağınız harika 2.5 saatlik yeni bir deneyime hazırsanız bizimle iletişime geçiniz. Kapadokya'nın engebeli arazilerinde eşsiz bir deneyim yaşatmayı garanti ediyoruz.

Nereleri gezeceksiniz? Otelinizden jeeplerle yada kalabalık gruplar için özel transporter araçlarla alınıyor ve turunuz başlıyor. Göreme'den başlayan tur, Hospital Manastırından üzengi vadisinde fotoğraf çekimi için duruyoruz. Üzengi vadisi bölgeye gelen misafirlerin sadece jeep turu ile görebildikleri muhteşem bir fotoğraf çekim alanıdır. Daha sonra ortahisar kasabasında Ortahisar'ın tarihi kalesi yakınında duruyoruz. Eğer standart jeep turuna katılmışsanız, gün batımı noktası olan kızılçukura gidiyoruz. Bölgenin görülmesi gereken en güzel noktalarından ve gün batımı izlenen en güzel alanda turumuzu tamamlıyor ve tekrar Göreme kasabasına dönüp otellerinize bırakılıyorsunuz.

Tur ortalama 75km mesafede içinde gerçekleşiyor. Jeep safari fiyatı : 450TL Jeep başı fiyatıdır. Her jeep max 5 kişi kapasitelidir.

En çok tercih edilenler

The Pulpit Rock

Kapadokya Balon Turu

Size özel balon turu paketini seçin ve Kapadokya'nın ihtişamını gökyüzünden görün.

The Pulpit Rock

Havaalanı Transferi

Havaalanı transferlerinizi ister özel araçlarla isterseniz vip vito araçlarımızla en uygun fiyata yapabilirsiniz.